نامزد انرژی باتری بازار استفاده دنیای خودرو

نامزد: انرژی باتری بازار استفاده دنیای خودرو

«علی دایی افتخار و سرافرازی جهت کشور عزیزمان ایران به‌ دنبال داشته است و عجیب این که مردم کشور عزیزمان ایران چگونه خس‌ و خاشاک را از هم تشخیص می‌دهند. صرفا به خ

آیا فقط علی دایی؟

آیا فقط علی دایی؟

عبارات مهم : ایران

«علی دایی افتخار و سرافرازی جهت کشور عزیزمان ایران به دنبال داشته است و عجیب این که مردم کشور عزیزمان ایران چگونه خس و خاشاک را از هم تشخیص می دهند. صرفا به خاطر اسم علی دایی تا آن جایی که آمار در اختیار من هست، بیش از هفتاد میلیارد ریال به حساب ایشان ریخته شده است هست. البته بازیگران و صورت های معروف و سایر شخصیت های ملی هم وارد این کارزار شده است اند ولی توصیه منفی این که عده ای خود را همسنگ علی دایی پنداشتند و شروع به معرکه گیری کردند.»

بهمن آرمان، اقتصاددان در یادداشتی جهت روزنامه آرزوی بزرگ نوشت: «زمین لرزه کرمانشاه و منطقه غرب کشور به همراه ویرانی های گسترده خود و آواره شدن هزاران نفر از هم میهنانمان مواردی را از دل تاریخ بیرون آورد که بدون شک از دید متخصصان و کارشناسان معتبر خارجی پنهان نمی ماند. سیل کمک های مردمی و عدم اعتماد مردم به ساختار اداری کشور نمایانگر زنگ خطر بزرگی هست؛ خطری که حتی آقای دکتر احمد توکلی که دارای اندیشه های خاص خود است – که در بسیاری از موارد طبعا مورد تایید نگارنده نیست – هم صدایش بلند شده است و عنوان کرده که فساد گسترده وجود دارد.

آیا فقط علی دایی؟

گفته ایشان این واقعیت را جهت چندمین بار روشن کرده است که نمی توان به این شکل مدیریت کرد. من بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در مقاله ای عنوان داشتم که هیات دولت معرفی شده است به وسیله آقای حسن روحانی به هیچ وجه منطبق با رأی مردم نیست.

نتیجه این که کسی به دولت اعتماد مورد نیاز و کافی ندارد و من در شگفت هستم که چگونه بعد از گذشت ۱۳سال از زمین لرزه بم و دو سال از زمین لرزه ورزقان آذربایجان شرقی باز هم در بر روی همان پاشنه می چرخد و مدیر جمهور در دیدار از مناطق آسیب دیده به جای این که به مردم بگوید که ما با سود بردن از تکنولوژی های مدرن منزل های تخریب شده است را می سازیم، گفتند که ما مقداری وام بدون بهره به شما می دهیم و مابقی را هم با قیمت کمتر. نتیجه این کار کاملا مشخص هست؛ یعنی ساخت و سازهای غیر استاندارد، غیر متشکل و بی بهره از فناوری های روز جهان. به عبارتی اگر دوباره زمین لرزه ای روی دهد، این منزل های تازه هم تخریب خواهد شد.

«علی دایی افتخار و سرافرازی جهت کشور عزیزمان ایران به‌ دنبال داشته است و عجیب این که مردم کشور عزیزمان ایران چگونه خس‌ و خاشاک را از هم تشخیص می‌دهند. صرفا به خ

من یکی از منتقدان سرسخت مسکن مهر بوده ام؛ نه تنها از دید اقتصادی که آن نیاز به توضیحات مفصلی دارد که در اینجا نمی تواند جایگاهی داشته باشد ولی آن چه آینده نگری کرده بودم، اتفاق افتاد. در آن زمانی که با مسکن مهر مخالفت می کردم، علت آن این بود که این واحدهای مسکونی غیر استاندارد و در شأن مردم کشور عزیزمان ایران نیستند. چگونه است که در ۴۵ سال پیش شهرک هایی مانند اکباتان، آپادانا و شهید محلاتی در پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت طبقه میانگین ساخته شدند که در برابر زمین لرزه های بسیار شدید هم مقاوم هستند ولی ما آلونکی به عنوان مسکن مهر به مردم بدهیم و طبقه اجتماعی جدیدی در کشور به وجود بیاوریم که از آن به عنوان ساکنان مسکن مهر نام برده می شود.»

در بخش نهایی این یادداشت آمده است: «هنگامی که موج حمایت های مردمی از زلزله زدگان در کشور عزیزمان ایران شروع شد، اسطوره فوتبال کشور عزیزمان ایران آقای علی دایی در سطح اخبار خبرگزارهای دنیا قرار گرفت. هر چند صداوسیمای ما و دیگر رسانه های ما این مساله را کمرنگ جلوه دادند. البته کسی نگفت و حتی ننوشت که چه مقدار پول به حساب پاکدستی مانند علی دایی واریز شده است هست، ولی ادعای دیگرانی را که چنین ادعاهایی کرده بودند، تیتر اول روزنامه های خود کردند. علی دایی را دنیا می شناسد. به یاد دارم در سفری به ایتالیا در جمعی یکی از طرفداران یک تیم فوتبال ایتالیایی گفت این ایرانی لعنتی باعث باخت ما شد. دوست من با ملایمت که به او که عصبانی بود، گفت آقای آرزوی بزرگ ایرانی هستند که سپس او از من بسیار پوزش خواست.

زمانی در آلمان یک آرشیتکت برجسته آلمانی که بسیار به فوتبال علاقه داشت، از علی دایی جهت من صحبت می کرد. علی دایی افتخار و سرافرازی جهت کشور عزیزمان ایران به دنبال داشته است و عجیب این که مردم کشور عزیزمان ایران چگونه خس و خاشاک را از هم تشخیص می دهند. صرفا به خاطر اسم علی دایی تا آن جایی که آمار در اختیار من هست، بیش از هفتاد میلیارد ریال به حساب ایشان ریخته شده است هست. البته بازیگران و صورت های معروف و سایر شخصیت های ملی هم وارد این کارزار شده است اند ولی توصیه منفی این که عده ای خود را همسنگ علی دایی پنداشتند و شروع به معرکه گیری کردند.

آیا فقط علی دایی؟

کسانی که به خاطر کارهایی که کرده اند، باید از مردم کشور عزیزمان ایران حلالیت بطلبند و ابتدا برادری خود را ثابت کنند نیز وارد این گود شدند ولی کسی آنان را آن چنان جدی نگرفت. به هر حال زمین لرزه کرمانشاه بسیاری از پرسشها را مشخص کرد که در اینجا خطاب من به سیاستمداران خارجی نیست، لیکن آنها بسیار موشکافانه تر به این گونه قضایا نگاه می کنند ولی خطابم به مسئولان کشور است: از آنچه روی داد، باید پند گرفت.»

واژه های کلیدی: ایران | چگونه | ایرانی | فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs