نامزد انرژی باتری بازار استفاده دنیای خودرو

نامزد: انرژی باتری بازار استفاده دنیای خودرو

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسشها گریبانگیر پرسپولیس در لیگ برتر هجدهم

برانکو تیمی را در ٣‌سال اخیر حضورش در کشور عزیزمان ایران ساخت که با وجود رفتن ستاره‌هایش هم گزندی ندید و همواره فوتبالی تماشایی را در مستطیل سبز به نمایش گذاشت.

پرسشها گریبانگیر پرسپولیس در لیگ برتر هجدهم

پرسشها گریبانگیر پرسپولیس در لیگ برتر هجدهم

عبارات مهم : ایران

برانکو تیمی را در ٣ سال اخیر حضورش در کشور عزیزمان ایران ساخت که با وجود رفتن ستاره هایش هم گزندی ندید و همواره فوتبالی تماشایی را در مستطیل سبز به نمایش گذاشت. پرسپولیس در ٢ سال گذشته به قدری دلخواه هوادارانش بوده که آنها حتی بعد از شکست در داربی هم ایستادند و بازیکنانشان را تشویق کردند. بی شک پرسپولیس سزاوارترین تیم جهت قهرمانی در لیگ هفدهم بود، چون این تیم با برد برابر پدیده در مشهد، تمام تیم های لیگ برتری را شکست داد و قهرمان شد. با وجود این، چالش هایی هم جهت تیم قهرمان کشور عزیزمان ایران در سال آینده وجود دارد.

به گزارش شهروند؛ «پرسپولیس در فاصله سه هفته مانده تا آخر لیگ هفدهم جهت دومین بار پیاپی قهرمانی اش را قطعی کرد تا به همراه سپاهان در افتخار دو قهرمانی پی در پی شریک شود. شاگردان برانکو ایوانکوویچ در کمال شایستگی بر بام فوتبال کشور عزیزمان ایران نشستند و در حالی که می توانستند ٥ هفته قبل از آخر لیگ قهرمانی خود را قطعی کنند، آن را موکول به دیدار با پدیده در مشهد کردند.

تثبیت قهرمانی پرسپولیس جهت دومین بار پیاپی در لیگ برتر کشور عزیزمان ایران نه تنها جهت این کلوب افتخاری بزرگ است بلکه جهت سرمربی کروات این تیم هم رکوردی استثنایی را رقم زده که بعید است شکسته شود. برانکو با دو قهرمانی که به همراه پرسپولیس کسب کرده، بین تمام مربیان خارجی ادوار لیگ برتر یکه تاز است و تنها خارجی است که در ١٧ دوره لیگ کشور عزیزمان ایران ٢ بار قهرمان شده. برانکو تیمی را در ٣ سال اخیر حضورش در کشور عزیزمان ایران ساخت که با وجود رفتن ستاره هایش هم گزندی ندید و همواره فوتبالی تماشایی را در مستطیل سبز به نمایش گذاشت. پرسپولیس در ٢ سال گذشته به قدری دلخواه هوادارانش بوده که آنها حتی بعد از شکست در داربی هم ایستادند و بازیکنانشان را تشویق کردند. بی شک پرسپولیس سزاوارترین تیم جهت قهرمانی در لیگ هفدهم بود، چون این تیم با برد برابر پدیده در مشهد، تمام تیم های لیگ برتری را شکست داد و قهرمان شد. با وجود این، چالش هایی هم جهت تیم قهرمان کشور عزیزمان ایران در سال آینده وجود دارد که در ادامه آنها را بررسی می کنیم.

پرسشها گریبانگیر پرسپولیس در لیگ برتر هجدهم

کابوسی همیشگی به نام کی روش

شاید یکی از آرزوهای طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) این باشد که سرمربی تیم محبوبشان با کارلوس کی روش به تفاهمی دایمی دست پیدا کند و دیگر خبری از درگیری های لفظی و لجبازی بین این دو مربی موفق نباشد. ٣ سال پیش هنگامی که برانکو به عنوان سرمربی پرسپولیس گزینش شد، در نخستین مصاحبه اش گفت از این که قرار است کنار کسی مثل کی روش در کشور عزیزمان ایران مربیگری کند خوشحال هست. برانکو حتی در تمرین تیم ملی حاضر و از دیدار او با کی روش تصویر های زیادی در حال بگو و بخند منتشر شد.

برانکو تیمی را در ٣‌سال اخیر حضورش در کشور عزیزمان ایران ساخت که با وجود رفتن ستاره‌هایش هم گزندی ندید و همواره فوتبالی تماشایی را در مستطیل سبز به نمایش گذاشت.

در آن روزها کسی فکر نمی کرد این رابطه دوستانه بارها خدشه دار شود و دوامی نداشته باشد. دشمنی بین برانکو و کارلوس خیلی سریع شروع شد که قطعاً نیازی به بازگویی چند باره درگیری های لفظی آنها بر سر در اختیار داشتن ملی پوشان پرسپولیس نیست. آخرین درگیری این دو مربی خارجی ولی می توانست تأثیر زیادی روی آینده بازیکنان ملی پوش پرسپولیس داشته باشد که با دخالت وینفرد شفر موقتا حل وفصل شده، ولی قطعاً در صورت استمرار حضور کی روش و برانکو در تیم ملی و پرسپولیس، این آخرین چالش آنها نخواهد بود. تیم ٦ ماه بعد از مسابقه های جام جهانی، جام ملت های آسیا را در پیش خواهد داشت و کی روش جهت آن تورنمنت هم ایده های خاص خودش را خواهد داشت. او به دنبال پاک کردن خاطره تلخ ٤ سال پیش از ذهن اهالی فوتبال است و می خواهد این بار قهرمانی در آسیا را نشانه بگیرد. بنابراین از تمام توان و داشته های خود استفاده می کند تا به آن چه می خواهد برسد و در این میان به هیچ کس رحم نخواهد کرد. قطعاً این عنوان روی تصمیم ملی پوشان فعلی پرسپولیس که هر ٦ نفر آنها جزو نفرات فیکس هستند جهت تمدید قرارداد تأثیر خواهد گذاشت. آنها به خوبی می دانند با استمرار حضور کی روش و برانکو در تیم ملی و پرسپولیس تنها قربانی های این جدال خارجی خواهند بود. این وضع در شرایطی که پرسپولیس از جذب بازیکن در تابستان پیش رو هم محروم هست، می تواند جهت سرخ ها بسیار زیانبار و خطرناک باشد و آنها را جهت سال آینده دچار چالش دشواری کند.

سرنوشت برانکو چه می شود؟

اگر چه قرارداد سرمربی پرسپولیس تمدید شده است ولی بندی در آن وجود دارد که او می تواند در صورت داشتن پیشنهاد بهتر این قرارداد را فسخ کند و برود. در فصل اخیر هم بارها بحث جدایی برانکو از پرسپولیس و نشستن روی نیمکت تیم ملی کرواسی مطرح شد ولی او ماندن در پرسپولیس و دبل کردن قهرمانی در کشور عزیزمان ایران را به حضور در تیم ملی کرواسی ترجیح داد. با این حال معلوم نیست او قطعاً سال آینده هم روی نیمکت قهرمان کشور عزیزمان ایران بنشیند. یکی از اتفاقاتی که ممکن است برانکو را از جمع قرمزها دور کند، نشستن روی نیمکت تیم ملی کشور عزیزمان ایران هست. از مدت ها پیش شایعه جدایی کی روش از تیم ملی به علت اختلافات بی شمار با فدراسیون و جانشینی برانکو به جای او مطرح شده است بود. ظاهراً برانکو که معمولاً با مدیران رده بالایی خود دچار اختلاف نمی شود عالی ترین گزینه جهت فدراسیون بعد از کی روش محسوب می شود ولی حتماً کلوب پرسپولیس هم جهت حفظ او به آب و آتش خواهد زد. ضمن این که زیاد کردن هر روزه قیمت دلار کار را جهت قرمزها جهت نگه داشتن سرمربی موفقشان دشوارتر می کند.

پرسشها گریبانگیر پرسپولیس در لیگ برتر هجدهم

معضل دلار

علاوه بر برانکو، پرسپولیس جهت نگه داشتن بازیکنان خارجی خود هم پرسشها زیادی دارد. اگر چه بازیکنان خارجی این تیم در دیدارهای اخیر چندان مورد علاقه برانکو نبوده اند ولی در شرایطی که پرسپولیس از نقل و انتقالات محروم است و جهت این که با کمبود بازیکن مواجه نشود، حتماً کلوب اقدام به حفظ آنها خواهد کرد. پرداختی های کلوب به سه بازیکن خارجی بر اساس قیمت دلار است که این هم مسئله بزرگی جهت کلوب هر لحظه بی پول و مقروض پرسپولیس خواهد بود.

برانکو تیمی را در ٣‌سال اخیر حضورش در کشور عزیزمان ایران ساخت که با وجود رفتن ستاره‌هایش هم گزندی ندید و همواره فوتبالی تماشایی را در مستطیل سبز به نمایش گذاشت.

محرومیت از نقل و انتقالات

تلاش مدیران کلوب پرسپولیس جهت مذاکره و تمدید قرارداد با بازیکنان شروع شده، ولی ظاهراً بازیکنان تاثیرگذار این تیم چندان هم مشتاق به تمدید قرارداد نیستند. علاوه بر ملی پوشان که ذکر شد به چه دلایلی در تمدید قرارداد مردد هستند، بازیکنانی مثل فرشاد احمدزاده و حتی صادق محرمی همه چیز را به آخر فصل موکول کرده و شروع مذاکره را مشروط به تسویه مطالبات دانسته اند. توصیه اینجاست که مدیران پرسپولیس به هوای این که ممکن است پنجره نقل وانتقالاتی ارزش باز شود خیلی دیر با بازیکنان شروع به مذاکره کردند و همین عنوان هم باعث دلخوری ستاره های پرسپولیس شده است هست. سرپرست موقت کلوب پرسپولیس که به امید واهی لغو محرومیت پرسپولیس از فعالیت در نقل و انتقالات در سوییس به سر می برد، بالاخره به کشور عزیزمان ایران برگشت و پروژه تمدید قراردادها را استارت زد. در این شرایط طبیعی است که حالا بازیکنان خواستار زیاد کردن مبلغ قرارداد و تسویه مطالبات شوند. این در حالی است که پرسپولیس همین حالا هم با پرسشها مالی زیادی دست وپنجه نرم می کند و حسابش مطابق معمول پر از خالی است.

پرسشها گریبانگیر پرسپولیس در لیگ برتر هجدهم

درخشان: هر طور شده است برانکو را حفظ کنید

حمید درخشان، سر مربی سابق پرسپولیس امیدوار است که پرسپولیس با توجه به محرومیت ها و مشکلاتی که دارد، کمترین ریزش نفرات را در سال آینده داشته باشد. او در گفت و گو با خبرنگار «شهروند» راجع به جدایی احتمالی ملی پوشان پرسپولیس از این تیم می گوید: «برای این که پرسپولیس و بقیه تیم های لیگ و تیم ملی از این مناقشه های کی روش و مربیان باشگاهی ضرر نکنند حتماً باید نشستی بین آنها برگزار شود تا خیال بازیکنان آسوده شود و استرس خط خوردن از تیم ملی و نیمکت نشینی در کلوب را نداشته باشند. در این صورت ملی پوشان پرسپولیس هم می توانند با خیال آسوده در این تیم بمانند ضمن این که آنها باید این را هم در نظر داشته باشند که بازی در هر تیمی مثل حضور در پرسپولیس نمی شود. قطعاً تمام بازیکنانی که در فصل اخیر جهت قهرمانی پرسپولیس زحمت کشیدند جایگاه خاص ای دارند ولی آنها هم باید به حضور در این تیم افتخار کنند. پرسپولیس امسال به علت محرومیت از نقل و انتقالات و همچنین گران شدن دلار شرایط مشکل دارد و من از بازیکنان این تیم می خواهم امسال را با کلوب کنار بیایند و به خاطر پول از پرسپولیس جدا نشوند.»

پیشکسوت پرسپولیس راجع به لزوم حفظ برانکو در پرسپولیس می گوید: «به اعتقاد من با گرانی هر روزه دلار، کلوب نباید قرارداد بازیکنانی مثل منشأ و رسن را که فایده ای هم جهت تیم نداشته اند تمدید کند ولی هر طور که شده است برانکو باید حفظ شود. امیدوارم مدیریت کلوب ترتیبی را اتخاذ کند که هم باعث دوام برانکو شود و هم پرداختی های او سر موقع باشد تا او هم به صف طولانی طلبکاران اضافه نشود.»

واژه های کلیدی: ایران | خارجی | برانکو | قرارداد | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | قرارداد بازیکنان | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs