نامزد انرژی باتری بازار استفاده دنیای خودرو

نامزد: انرژی باتری بازار استفاده دنیای خودرو

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جلسه خاص کی‌روش و برانکو , برنامه فدراسیون

با توجه به اختلافات قبلی برانکو و کی‌روش در خصوص اردوهای تیم ملی، قرار است نشست ویژه‌ای هم بین کی‌روش و برانکو به صورت جداگانه برگزار شود.

جلسه خاص کی‌روش و برانکو , برنامه فدراسیون

برنامه فدراسیون؛ جلسه خاص کی روش و برانکو

عبارات مهم : برانکو

با توجه به اختلافات قبلی برانکو و کی روش در خصوص اردوهای تیم ملی، قرار است نشست خاص ای هم بین کی روش و برانکو به صورت جداگانه برگزار شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از مشخص شدن قرعه تیم ملی در مسابقه های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، یکی از پیشنهادهای کارلوس کی روش بعد از جلسه با مدیر فدراسیون فوتبال، این بود که بعد از آخر ماه ژانویه و در آخر هر هفته از بازی های لیگ، ملی پوشان مد نظر او به مدت یک و نیم روز در اختیار کمپ تیم ملی باشند و سپس به تمرینات باشگاهی اضافه شوند.

جلسه خاص کی‌روش و برانکو , برنامه فدراسیون

این اتفاق تصویر العمل هایی متفاوتی از سوی سرمربیان تیم های لیگ برتری داشت و گفته شد که اطلاعیه برگزاری این جلسه به طور رسمی به کلوب ها ابلاغ شده است هست. ولی در جهت تعامل هرچه زیاد کلوب ها و تیم ملی، قرار است به زودی نشستی با حضور کی روش و سرمربیان لیگ برتری در محل فدراسیون فوتبال برگزار شود. همچنین شنیده می شود با توجه به اختلافات قبلی برانکو و کی روش در خصوص اردوهای تیم ملی، قرار است نشست خاص ای هم بین کی روش و برانکو به صورت جداگانه برگزار شود.

واژه های کلیدی: برانکو | برنامه | فوتبال | برگزاری | اختلافات | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs