نامزد انرژی باتری بازار استفاده دنیای خودرو

نامزد: انرژی باتری بازار استفاده دنیای خودرو

گت بلاگز اخبار اجتماعی ماموریت ضربتی وزارت صنعت جهت کم کردن آلودگی هوا

وزارت صنعت، معدن و تجارت در جهت کم کردن اوضاع آلودگی هوای کلان‌شهرها مکلف به انجام ماموریت ضربتی تعریف شده است به وسیله هیات دولت شد. 

ماموریت ضربتی وزارت صنعت جهت کم کردن آلودگی هوا

ماموریت ضربتی وزارت صنعت جهت کم کردن آلودگی هوا

عبارات مهم : تجارت

وزارت صنعت، معدن و تجارت در جهت کم کردن اوضاع آلودگی هوای کلان شهرها مکلف به انجام ماموریت ضربتی تعریف شده است به وسیله هیات دولت شد.

به گزارش ایسنا، هر ساله با نزدیک شدن به فصول نهایی سال شاهد زیاد کردن میزان آلودگی هوا در کلان شهرها به خاص پایتخت هستیم که پرسشها و پرسشها متعددی را جهت مردم به وجود آمده و کارها کوتاه مدت و مقطعی از جمله تعطیلی مدارس یا طرح زوج و فرد از درب منازل در این رابطه اثرگذار نبوده است.

ماموریت ضربتی وزارت صنعت جهت کم کردن آلودگی هوا

بنابر اعلام مسئولان بیش از ۸۵ درصد آلودگی هوای پایتخت مربوط به وسائل نقلیه اعم از موتورسیکلت ها، خودروهای سواری فرسوده و نیز وسائل حمل و نقل عمومی آلاینده هست. همچنین رقمی بیش از ۱۰ درصد آلودگی هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران به صنایع آلاینده مربوط می شود، ولی آنچه کارشناسان و مسئولان به آن تاکید دارند میزان بیش از حد آلایندگی هوا به وسیله وسائل نقلیه است.

در همین راستا وزارت صنعت، معدن و تجارت بعد از بررسی گزارش به وسیله هیات دولت اوضاع آلودگی هوای کلان شهرها و کارها انجام شده است دراین رابطه و نیز تعیین ماموریت ها به منظور اصلاح شرایط نامساعد موجود مکلف شده است است با همکاری وزارتخانه های کشور، راه و شهرسازی و نیز شرکت برنامه و بودجه طرح بهسازی و نوسازی ضربتی ناوگان حمل و نقل عمومی کلان شهرها را با استفاده از حداکثر توان تولید داخل و بهره گیری از ابزارهای مالی و سرمایه گذاری قانونی ارائه کند.

وزارت صنعت، معدن و تجارت در جهت کم کردن اوضاع آلودگی هوای کلان‌شهرها مکلف به انجام ماموریت ضربتی تعریف شده است به وسیله هیات دولت شد. 

بنابراین محمد شریعتمداری و وزارتخانه متبوعش موظف شده است اند تا ماموریت ضربتی که به وسیله دولت جهت ارائه ی طرح بهسازی و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کلان شهرها تعریف شده است است را در اولویت قرار دهند و از حداکثر توان و ظرفیت تولید داخل به منظور اجرای این ماموریت استفاده کنند.

انتظار می رود وزارت صنعت، معدن و تجارت با حرکت در مسیر عملیاتی ساختن ماموریت محول شده است به وسیله هیات دولت به منظور کم کردن چالش های پیش رو در بحث آلایندگی هوا طی سال های آینده اقدام کند و با ارائه طرحی اثرگذار و مطلوب بهسازی و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کلان شهرها را در دستور کار قرار دهد.

یکی دیگر از تکالیف محول شده است به این وزارتخانه استفاده حداکثری از توان تولید داخل با بهره گیری از ابزارهای مالی و سرمایه گذاری قانونی است که نشان می دهد هیات دولت تاکید خاص ای بر تولید داخلی داشته و از وزارت صنعت، معدن و تجارت خواسته است که حداکثر الزامات مربوطه را در این بخش از خارج وارد کند.

ماموریت ضربتی وزارت صنعت جهت کم کردن آلودگی هوا

واژه های کلیدی: تجارت | آلودگی | آلودگی هوا | حمل و نقل عمومی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs