نامزد انرژی باتری بازار استفاده دنیای خودرو

نامزد: انرژی باتری بازار استفاده دنیای خودرو

گت بلاگز اخبار اجتماعی گرد و خاک در زابل ، بارندگی‌ها از فردا زیاد می‌شود

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به تقویت سامانه بارشی از فردا (۱۸ اردیبهشت) از وقوع بارش در نوار غربی، نواحی مرکزی، بعضی نقاط جنوب و استان

گرد و خاک در زابل ، بارندگی‌ها از فردا زیاد می‌شود

بارندگی ها از فردا زیاد می شود/ گرد و خاک در زابل

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به تقویت سامانه بارشی از فردا (۱۸ اردیبهشت) از وقوع بارش در نوار غربی، نواحی مرکزی، بعضی نقاط جنوب و استان های واقع در دامنه های شمالی و جنوبی البرز مرکزی و شرقی خبر داد.

احد وظیفه اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدل ها، امروز (۱۷ اردیبهشت) به تدریج از فعالیت سامانه بارشی فعال در کشور کاسته می شود و شاهد رگبار پراکنده در بعضی نقاط شمال شرق، شرق و دامنه های البرز شرقی خواهیم بود.

وی افزود: از بعد از ظهر امروز (۱۷ اردیبهشت) سامانه بارشی جدیدی وارد کشور می شود که باعث رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت با احتمال تگرگ در بعضی مناطق غرب و شمال غرب می شود.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: در روز چهارشنبه (۱۹ اردیبهشت) آینده نگری می شود که علاوه بر نوار غربی، نواحی مرکزی، بعضی نقاط جنوب و استان های واقع در دامنه های شمالی و جنوبی البرز مرکزی و شرقی، در بعضی مناطق شرق و شمال شرق شاهد بارش پراکنده و وزش باد باشیم. همچنین از آخرهای امروز به باعث وزش باد شدید روی عراق، در بعضی نقاط غرب و جنوب غرب پدیده باد و گرد و خاک آینده نگری می شود.

این کارشناس شرکت هواشناسی در ادامه گفت: به باعث وزش باد نسبتا شدید در شرق کشور به خاص جهت منطقه زابل، باد و گرد و خاک دور از انتظار نیست همچنین شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج آینده نگری می شود.

وی تاکید کرد: روزهای دوشنبه تا چهارشنبه (۱۷ تا ۱۹ اردیبهشت) زیاد کردن ۴ تا ۷ درجه ای دما در سواحل شمالی و شمال شرق رخ خواهد داد.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی در آخر در مورد شرایط هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دور روز آینده گفت: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (۱۸ اردیبهشت) کمی ابری، به تدریج زیاد کردن ابر در بعد از ظهر رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد آینده نگری می شود. بیشترین و کمترین دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران در این روز ۳۰ و ۱۹ درجه سانتیگراد خواهد بود. همچنین پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز چهارشنبه (۱۹ اردیبهشت) نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۲۶ و ۱۸ درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

گرد و خاک در زابل ، بارندگی‌ها از فردا زیاد می‌شود

ایسنا

واژه های کلیدی: ایران | مرکزی | اردیبهشت | هواشناسی | سامانه بارشی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs